MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Charlotte тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Шарлотт, Північна Кароліна вшановується як найближчий конкурент фінансових Нью-Йорку є штаб-квартирою багатьох банків і фінансових установ. Вона має безліч авторитетних університетів для участі як державних, так і приватних.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Charlotte. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Charlotte прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Charlotte Filter

Майстер охорони здоров'я адміністрації

Pfeiffer University School of Graduate Studies
Кампус Денне навчання 5 семестри Вересень 2019 США Charlotte

Цей навчальний курс присвячений практичному застосуванню з бізнесу і охорони здоров'я областей знань.

Магістр управління охороною здоров'я

Queens University of Charlotte Online
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Серпень 2019 США Charlotte

Квінський Університет Шарлотського Інтернет-Майстер Управління охорони здоров'я пропонує застосований навчальний план, побудований на універсальній діловій практиці та принциповому керівництві, що перекладається на охорону здоров'я.