MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження New Jersey тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Магістерські програми Адміністративні дослідження New Jersey. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в New Jersey прямо тут!

8 Результати в Адміністративні дослідження, New Jersey Filter

Магістр державного управління: управління некомерційної

Kean University
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США New York Union + 1 більше

Майстер в галузі державного управління: програма Некомерційне Управління готує випускників до адміністративної посади в некомерційних управління та інших організацій, які регулюють або фонду некомерційних організацій.

Магістр державного управління: управління навколишнім середовищем

Kean University
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США New York Union + 1 більше

Майстер державного управління: Екологічний менеджмент готує випускників до керівні посади, займаються екологічними питаннями в державному і приватному секторах.

Магістр державного управління: Адміністрація сервісу здоров'я

Kean University
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США New York Union + 1 більше

Магістр державного управління: програма управління охорони здоров'я Послуги готує випускників для керівних посадах у медичних послуг організаціями. Навички та знання, необхідні для ефективного виконання, як адміністратори медичні послуги купуються як у класі, так і в області.

Магістр державного управління

Kean University
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США New York Union + 1 більше

Майстер програми державної адміністрації акредитована Національної асоціації шкіл громадського справ та адміністрації (NASPAA) і призначений для підготовки випускників для середніх або старших посадах рівня, як державних адміністраторів.

Магістр державного управління

Seton Hall University Online
Онлайн Заочне навчання 24 - 36 місяці Вересень 2019 США South Orange

Онлайн МПА в управлінні неприбутковою діяльністю від Університету Сетона Холла є основою в усіх аспектах державного управління, необхідних для того, щоб бути ефективним лідером або керівником неприбуткової або державної організації.

Майстер трудових відносин (MLER)

Rutgers School of Management and Labor Relations
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Piscataway Township + 1 більше

Майстер трудових і трудових відносин (MLER) програма виробляє випускників, які є вдумливими фахівцями, проінформованими лідерами, та / або дослідниками, заснованими на сучасній реальності. Випускники мають кар'єру в багатьох типах організацій, від корпорацій до неприбуткових організацій, від спілок до інших організацій соціальної справедливості та від державних або федеральних державних установ до інститутів державної політики.

Майстер управління людськими ресурсами (MHRM)

Rutgers School of Management and Labor Relations
Кампус Вересень 2019 США Piscataway Township

За допомогою магістра з управління людськими ресурсами (MHRM) ви отримаєте ключові професійні навички, необхідні для того, щоб стати лідером організації.

Професійні магістра в галузі управління людськими ресурсами

Rutgers School of Management and Labor Relations
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 місяці Вересень 2019 США Piscataway Township + 1 більше

Програма Rutgers Online Professional в галузі управління людськими ресурсами (MHRM) призначена для фахівців з людських ресурсів і менеджерів / керівників з 4-річним досвідом роботи, які прагнуть просунути свою кар'єру на високі кадрові або керівні посади.