MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Flint тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Флінт це місто, розташоване у великому штаті Мічиган. Відомий народження всесвітньо відомого Компанія General Motors, Флінт є важливим містом в автомобільній промисловості. Місто є домом для жменьки кампусів і університетів, що пропонують різні ступені і магістерських програмах.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Flint. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Flint прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Flint Filter

державного управління (МПа)

University of Michigan-Flint, School of Management
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання Вересень 2019 США Flint

Майстер UM-Флінта державного управління (MPA) ступінь, пропонованих через Горацій H. Rackham Школа аспірантури, призначена для підготовки адміністраторів для аналізу проблем і вирішувати їх ефективно.