MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Massachusetts тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Massachusetts. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Massachusetts прямо тут!

8 Результати в Адміністративні дослідження, Massachusetts Filter

Державна програма Адміністрація підприємство

Cambridge Graduate University
Кампус Вересень 2019 США Cambridge

Випускник Кембриджа Університет призначений для світових лідерів з інструментами, мережі, глобальні домовленості, і екзистенціальної логіці мати 21 століття глобальний вплив. В рамках того, що

Програма MicroMasters в Управлінні охорони здоров'я (Doane University)

edX
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 8 - 40 тижні інформація США Cambridge + 1 більше

Програма з адміністрування охорони здоров'я MicroMasters ознайомить учнів з управлінськими та лідерськими структурами, теоріями та тематичними дослідженнями, специфічними для організацій охорони здоров'я. Вона також підготує студентів до навичок управління складними проблемами, які притаманні системам охорони здоров'я та лідерству у сфері охорони здоров'я.

Програма MicroMasters у виконавчому директорі сертифікованого способу життя (Doane University)

edX
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 10 - 50 тижні інформація США Cambridge + 1 більше

Програма сертифікованої медицини виконавчої програми MicroMasters ознайомить вас з керівними принципами та підготує вас до вирішення складних питань у сфері охорони здоров'я, систем охорони здоров'я та суміжних галузей. Ви навчитеся навичкам, необхідним для запобігання та боротьби з хворобами людини, шляхом застосування способів медицини способу життя та моделей надання медичної допомоги, які залучають індивідуума, громаду та суспільство.

Магістр державного управління - національна безпека

Anna Maria College Online
Онлайн Заочне навчання 2 років Січень 2020 США Paxton

На місцевому, національному та міжнародному рівнях загрози безпеці нашої Батьківщини продовжують розвиватися та змінюватися. Нове покоління пильних лідерів вимагає нової місії для освіти. Коледж Анна Марія з гордістю пропонує онлайн-ступінь магістра державного управління зі спеціалізацією Homeland Security.

Майстер державного управління - загальний трек

Anna Maria College Online
Онлайн Заочне навчання 2 років Січень 2020 США Paxton

Професіонали у сфері державного управління аналізують інформацію, контролюють витрати, розробляють та впроваджують державну та державну політику, керують людьми та ресурсами, проводять перевірки безпеки, розслідують підозрювану злочинність, виконують функції консультантів та взагалі виступають в ролі громадських організацій. Загальний трек коледжу Ани Марії МПА зосереджується на навичках та знаннях, необхідних лідерам державного сектору.

Магістр державного управління - пожежні та надзвичайні служби

Anna Maria College Online
Онлайн Заочне навчання 2 років Січень 2020 США Paxton

Для того, щоб перейти у верхню частину пожежної сфери, ви повинні не тільки володіти знаннями для того, щоб передбачити і спланувати сучасні складні сценарії надзвичайних ситуацій, але ви також повинні відображати адміністративні та навички людей ефективного лідера. Майстер коледжу Ани Марії з спеціалізації «Державне управління зі службою пожежної та аварійної служби» призначений для досвідчених пожежників, офіцерів та інших фахівців пожежної служби, які хочуть перейти на керівні посади та посади високого рівня.

Магістр державного управління - управління у надзвичайних ситуаціях

Anna Maria College Online
Онлайн Заочне навчання 2 років Січень 2020 США Paxton

Хаос і пошкодження, що виникли внаслідок природних і техногенних катастроф, можна звести до мінімуму за допомогою ефективного планування на випадок надзвичайних ситуацій. Майстер коледжу Ганни Марії з спеціальності «Управління надзвичайними ситуаціями» призначений для керівників державного сектору, які хочуть краще зрозуміти підготовку до цих подій.

Магістр державного управління - кримінальне правосуддя

Anna Maria College Online
Онлайн Заочне навчання 2 років Січень 2020 США Paxton

Розроблений з урахуванням чиновників правоохоронних органів, магістр державної адміністрації коледжу Ганни Марія з спеціалізацією кримінальної юстиції врівноважує керівні та організаційні аспекти державної служби зі специфічними потребами правосуддя.