MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Louisiana тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Louisiana. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Louisiana прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Louisiana Filter

Магістр управління охороною здоров'я допомоги

University of New Orleans College of Business Administration
Кампус Денне навчання інформація США New Orleans Ямайка Kingston + 1 більше

У центрі уваги цієї програми є управління у галузі охорони здоров'я, які можуть включати в адміністрації лікарні, відділу управління та практики управління, серед інших шляхів розвитку кар'єри.

Майстер управління охороною здоров'я допомоги

University of New Orleans College of Business Administration
Кампус Денне навчання інформація США New Orleans Ямайка Kingston + 1 більше

Кар'єра медичних працівників, які хочуть поліпшити свої перспективи для просування, мережі з іншими фахівцями медико-санітарної допомоги, а також поліпшити їх розуміння цієї динамічної галузі можуть вивчати основи бізнесу в галузі охорони здоров'я.