MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження New Orleans тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Новий Орлеан є великий порт у США, розташований в штаті Луїзіана. Місто відоме святкування карнавалу, Свято Богоявлення. Місто є батьківщиною декількох вищих навчальних закладів. Французький квартал, Pontchartrain готелі і мед Острів Болото найбільш відвідуваних туристичних об'єктів міста.

Магістерські програми Адміністративні дослідження New Orleans. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в New Orleans прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, New Orleans Filter

Магістр управління охороною здоров'я допомоги

University of New Orleans College of Business Administration
Кампус Денне навчання інформація США New Orleans Ямайка Kingston + 1 більше

У центрі уваги цієї програми є управління у галузі охорони здоров'я, які можуть включати в адміністрації лікарні, відділу управління та практики управління, серед інших шляхів розвитку кар'єри.

Майстер управління охороною здоров'я допомоги

University of New Orleans College of Business Administration
Кампус Денне навчання інформація США New Orleans Ямайка Kingston + 1 більше

Кар'єра медичних працівників, які хочуть поліпшити свої перспективи для просування, мережі з іншими фахівцями медико-санітарної допомоги, а також поліпшити їх розуміння цієї динамічної галузі можуть вивчати основи бізнесу в галузі охорони здоров'я.