MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Indiana тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Indiana. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Indiana прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Indiana Filter

Master of Nonprofit Administration

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 14 - 48 місяці Вересень 2019 США Notre Dame

онлайн майстер по зв'язках з громадськістю (онлайн мПа)

Indiana University Bloomington - School of Public and Environmental Affairs (SPEA Connect)
Онлайн Заочне навчання інформація США Bloomington

MPA є одним з найбільш універсальних і цінних ступенів, наявних комбінації магістра державного управління та магістра публічної політики.