Filter
Програми магістратури
США Indiana Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Indiana тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Indiana. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Indiana прямо тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Адміністративні дослідження, Indiana

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

... [+]

Магістерські програми Адміністративні дослідження Indiana. [-]
США Notre Dame
Вересень 2019
Заочне навчання
14 - 48 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Indiana University Bloomington - School of Public and Environmental Affairs (SPEA Connect)

MPA є одним з найбільш універсальних і цінних ступенів, наявних комбінації магістра державного управління та магістра публічної політики. ... [+]

Універсальний і цінний ступінь

Звичайно, це звучить, як приємне доповнення до вашого резюме. Але що саме майстер по зв'язках з громадськістю? MPA є одним з найбільш універсальних і цінних ступенів, наявних комбінації магістра державного управління та магістра публічної політики. На SPEA, наші студенти отримують робочі місця державної служби в нашому мінливому суспільстві способами, що не має собі рівних іншими університетами. Наша програма MPA будує лідерів, які будуть мати значення в нашому світі.... [-]

США Bloomington
інформація
англійська
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою