MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Georgia тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Магістерські програми Адміністративні дослідження Georgia. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Georgia прямо тут!

5 Результати в Адміністративні дослідження, Georgia Filter

Магістр державного управління

Albany State University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 3 років Вересень 2019 США Albany + 1 більше

З моменту свого заснування в 1987 році в програмі NASPAA з Albany State University програма MPA випустила понад триста випускників, які працюють у місцевих, державних, федеральних та некомерційних організаціях у США та в міжнародних агентствах світу. Таке досягнення може бути пов'язане, в значній мірі, з підтримкою інституційних, випускників та консультативної ради, які програма користується протягом цих багатьох років.

Магістр ділових адмiнiстр / магістр державного адмiнтера (MBA / MPA)

Kennesaw State University
Кампус Денне навчання 3 років інформація США Kennesaw

Магістр ділового адміністрування / магістр державного управління (MBA / MPA) Програма є подвійним ступенем, запропонованим Колес коледж ділового адміністрування та коледж гуманітарних та соціальних наук. Метою даної програми є надання студентам, зацікавленим у державному та приватному секторах, одночасно зареєструватися як у програмах MBA, так і в МПА.

Магістр державного управління

Kennesaw State University
Кампус Денне навчання інформація США Kennesaw

Майстер державного управління (MPA) є професійним ступенем, який готує осіб, зацікавлених у державній службі для адміністративних та керівних посад у державних установах та некомерційних організаціях.

Магістр управління охороною здоров'я

Georgia Southern University
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Savannah

Місія Master of Health Administration (MHA) ступеня є розробка лідерів, які володіють цінностями, знаннями і навичками для управління оптимальною доставкою медичної допомоги.

Магістр державного управління

Georgia Southern University
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Statesboro

Майстер програми державного управління (MPA) готує студентів до кар'єри в громадських та некомерційних організаціях. Маючи спеціалізовані концентрації в державному управлінні та неприбутковій адміністрації, студенти мають можливість розвивати технічні навички та досвід у цих важливих і зростаючих областях.