Filter
Програми магістратури
США Georgia Savannah Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Savannah тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Саванна це історичне місто, і він вважається найстарішим містом Грузії, США. Майже всі типи сучасних вищих навчальних закладах є в місті.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Savannah. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Savannah прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Savannah

Ступеня
Місце знаходження
США
Georgia
Savannah
Тип навчання
Форма навчання
Georgia Southern University

Місія Master of Health Administration (MHA) ступеня є розробка лідерів, які володіють цінностями, знаннями і навичками для управління оптимальною доставкою медичної допом ... [+]

Огляд програми

Місія Master of Health Administration (MHA) ступеня є розробка лідерів, які володіють цінностями, знаннями і навичками для управління оптимальною доставкою медичної допомоги.

Вимоги до прийомуЗаявка на вступ через HAMPCASОфіційні академічні стенограми для всіх курсів коледжу завершені на сьогоднішній деньОфіційні оцінки GRE або GMAT (бали повинні бути за попередні 5 років) - дивЛист про наміри (персональний есе) - 2 сторінки або менше, що описують цілі кар'єри та те, що ви плануєте виконати після отримання ступеня МВСРезюме... [-]
США Savannah
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою