MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Kennesaw тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Kennesaw місто, Грузія неодноразово був визнаний одним з кращих місць для виховання і проживати зі своєю сім'єю. Додому до 30 000 жителів, місто славиться своїми парками бездротового інтернету і Південний музей Громадянської війни і локомотивів історії. Вона має державного університету в межах її кордонів, що пропонують різні програми.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Kennesaw. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Kennesaw прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Kennesaw Filter

Магістр ділових адмiнiстр / магістр державного адмiнтера (MBA / MPA)

Kennesaw State University
Кампус Денне навчання 3 років інформація США Kennesaw

Магістр ділового адміністрування / магістр державного управління (MBA / MPA) Програма є подвійним ступенем, запропонованим Колес коледж ділового адміністрування та коледж гуманітарних та соціальних наук. Метою даної програми є надання студентам, зацікавленим у державному та приватному секторах, одночасно зареєструватися як у програмах MBA, так і в МПА.

Магістр державного управління

Kennesaw State University
Кампус Денне навчання інформація США Kennesaw

Майстер державного управління (MPA) є професійним ступенем, який готує осіб, зацікавлених у державній службі для адміністративних та керівних посад у державних установах та некомерційних організаціях.