MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Cambridge тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Міста Кембрідж в штаті Массачусетс, названий на честь Кембриджського університету в Англії. Він має 2 більшості акредитованих університетів у світі. Настійно відомий своїми академічними зусиль з великою кількістю коледжів і університетів.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Cambridge. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Cambridge прямо тут!

3 Результати в Адміністративні дослідження, Cambridge Filter

Програма MicroMasters в Управлінні охорони здоров'я (Doane University)

edX
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 8 - 40 тижні інформація США Cambridge + 1 більше

Програма з адміністрування охорони здоров'я MicroMasters ознайомить учнів з управлінськими та лідерськими структурами, теоріями та тематичними дослідженнями, специфічними для організацій охорони здоров'я. Вона також підготує студентів до навичок управління складними проблемами, які притаманні системам охорони здоров'я та лідерству у сфері охорони здоров'я.

Програма MicroMasters у виконавчому директорі сертифікованого способу життя (Doane University)

edX
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 10 - 50 тижні інформація США Cambridge + 1 більше

Програма сертифікованої медицини виконавчої програми MicroMasters ознайомить вас з керівними принципами та підготує вас до вирішення складних питань у сфері охорони здоров'я, систем охорони здоров'я та суміжних галузей. Ви навчитеся навичкам, необхідним для запобігання та боротьби з хворобами людини, шляхом застосування способів медицини способу життя та моделей надання медичної допомоги, які залучають індивідуума, громаду та суспільство.

Державна програма Адміністрація підприємство

Cambridge Graduate University
Кампус Вересень 2019 США Cambridge

Випускник Кембриджа Університет призначений для світових лідерів з інструментами, мережі, глобальні домовленості, і екзистенціальної логіці мати 21 століття глобальний вплив. В рамках того, що