MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Arizona тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Магістерські програми Адміністративні дослідження Arizona. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Arizona прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Arizona Filter

Майстер управління / управління людськими ресурсами

University of Phoenix Online
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США Phoenix + 1 більше

Студенти навчаються синтезувати бізнес-концепцій і практики, представлені в цій програмі розробки рішень для конкретних управлінських ситуацій знайти в організаційному середовищі.

Майстер охорони здоров'я адміністрації (МВС)

University of Phoenix Online
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США Phoenix + 1 більше

Випускники програми МВС буде мати розширення їх управління / адміністративного фону та спеціальності області шляхом завершення навчальної програми, що дає студентам останніх теорій і застосування в сучасних умовах практики.