MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Phoenix тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Phoenix є найбільшим містом в штату Арізона і шостий за чисельністю населення місто в США. Phoenix є домом з найбільших університетів США, які були більше, ніж 72 000 зарахованих студентів в 2011 році. Численні коледжі також служити місту.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Phoenix. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Phoenix прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Phoenix Filter

Майстер управління / управління людськими ресурсами

University of Phoenix Online
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США Phoenix + 1 більше

Студенти навчаються синтезувати бізнес-концепцій і практики, представлені в цій програмі розробки рішень для конкретних управлінських ситуацій знайти в організаційному середовищі.

Майстер охорони здоров'я адміністрації (МВС)

University of Phoenix Online
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США Phoenix + 1 більше

Випускники програми МВС буде мати розширення їх управління / адміністративного фону та спеціальності області шляхом завершення навчальної програми, що дає студентам останніх теорій і застосування в сучасних умовах практики.