MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Alabama тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Магістерські програми Адміністративні дослідження Alabama. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Alabama прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Alabama Filter

Магістр державного управління (МПа)

Troy University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація США Troy

Ця програма забезпечує якість випускника професійної освіти для осіб, пов'язаних з громадськими та некомерційними секторами шляхом інтеграції навчальної, наукової та сфері послуг.

Магістр державного управління

Andrew Jackson University
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Birmingham

Магістр державного управління - це програма професійної підготовки, яка залучає тих, хто планує вести кар'єри або керувати кар'єрою у федеральному, державному або місцевому органах влади, а також діючих державних адміністраторів, які хочуть покращити свій професійний досвід.