MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Містечко Піскатай тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Піскатауей це місто в Нью-Джерсі, США. Місто пропонує різні заздалегідь освітніх та науково-дослідних установ за допомогою різних коледжах і університетах.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Містечко Піскатай. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Містечко Піскатай прямо тут!

3 Результати в Адміністративні дослідження, Містечко Піскатай Filter

Професійні магістра в галузі управління людськими ресурсами

Rutgers School of Management and Labor Relations
Masters
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
18 місяці
англійська
Онлайн

Програма Rutgers Online Professional в галузі управління людськими ресурсами (MHRM) призначена для фахівців з людських ресурсів і менеджерів / керівників з 4-річним досвідом р ...

Детальніше

Майстер трудових відносин (MLER)

Rutgers School of Management and Labor Relations
Курси для топ-менеджерів
Вер 2020
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Майстер трудових і трудових відносин (MLER) програма виробляє випускників, які є вдумливими фахівцями, проінформованими лідерами, та / або дослідниками, заснованими на сучасні ...

Детальніше

Майстер управління людськими ресурсами (MHRM)

Rutgers School of Management and Labor Relations
Курси для топ-менеджерів
Вер 2020
англійська
Кампус

За допомогою магістра з управління людськими ресурсами (MHRM) ви отримаєте ключові професійні навички, необхідні для того, щоб стати лідером організації. ...

Детальніше