$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Ітака тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.Адміністрування - це вивчення основних та передових біз… Детальніше

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Розташований в центрі міста Нью-Йорк це місто Ітака. Він має репутацію хостинг Ліги Плюща університету в ім'я Корнельського університету яких працює близько 20 000 студентів. Він також є домом для ряду коледжів та установ, що пропонують широкий спектр програм у різних професіях.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Ітака. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Ітака прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в США
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Cornell University
Ітака, США

Інститут громадських справ Корнеля (CIPA) - це підрозділ Коледжу екології людини. CIPA пропонує дворічну програму аспірантури, що веде до ступеня магістра державного управлінн ... +

Інститут громадських справ Корнеля (CIPA) - це підрозділ Коледжу екології людини. CIPA пропонує дворічну програму аспірантури, що веде до ступеня магістра державного управління (MPA). Навчальна програма MPA сприяє розумінню політичних та адміністративних процесів, за допомогою яких формулюються питання, проблеми та політика; знання економічної та фіскальної основи дій уряду в умовах ринкової економіки; аналітичні інструменти для розробки та оцінки програм та оцінки наслідків політики; розуміння поведінки державних, приватних та некомерційних організацій та їх управління; та чутливість до морально-етичних вимірів управління громадською / некомерційною організацією та питань державної політики. Аспіранти CIPA (відомі як стипендіати CIPA) також розвивають лідерські та професійні навички, необхідні для просування по службі. -
Магістратура
англійська