MBA-MAGISTRATURA.COM

Знайти Майстра в програмі Адміністративні дослідження в Europa тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Ступінь магістра в галузі Адміністративні дослідження в Europa. Отримати всі майстри в області інформаційних Адміністративні дослідження і зв'язатися зі школою в Europa клік!

109 Результати в Адміністративні дослідження, Europa Filter

Магістр адміністрування в міжнародних організаціях

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics
Кампус Денне навчання 2 років інформація Польща Вроцлав

Програма магістра управління в міжнародних організаціях триває 2 роки (4 семестри). Щоб отримати ступінь магістра, студенти повинні написати та захистити магістерську роботу.

Інтернет-майстри державного управління

University of Birmingham Online
Онлайн Заочне навчання 30 місяці Березень 2020 Великобританія Великобританія Інтернет

Проведіть позитивні зміни, вивчіть новітнє міжнародне мислення і освоїти унікальну стратегію державного сектору зі 100% Інтернет-магістрами державного управління університету Бірмінгема.

Магістр людських ресурсів (іспанська)

University of Deusto: Deusto Business School
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2020 Іспанія Більбао

Офіційна ступінь магістра в галузі людських ресурсів (викладається іспанською мовою) - це компетентний професійний спосіб інтегрувати та розвивати людей у рамках бізнес-проекту, який включає прагнення їх прихильності до нього, сприяючи диференціації компанії та, таким чином, її стійкості.

MPA - магістр державного управління

Unicaf University (ZM)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Кіпр Ларнака США Нью-Йорк Греція Афіни Румунія Бухарест Великобританія Лондон Єгипет Каїр Гана Аккра Малаві Лілонгве Маврикій Порт-Луї Кенія Найробі Нігерія Лагос Сомалія Могадішу Замбія Лусака Йорданія Ірбід Кіпр Інтернет + 28 більше

МПА призначений для розвитку фахівців у державному секторі, які усвідомлюють все більш складні проблеми, що формують політику та проекти на місцевому та національному рівнях, а також мають необхідні аналітичні та управлінські навички, щоб застосовувати свої знання до реальних ситуацій.

Магістр управління та управління людськими ресурсами

CESMA Business School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Іспанія Мадрид

Майстер в галузі управління та управління людськими ресурсами, є своєю основною метою для підготовки фахівців, які здатні взяти на себе відповідальність і розвивати управлінську діяльність, управління і методи в галузі людських ресурсів в організаціях різних типів.

Майстер в області управління ланцюгами постачання й логістики

EAE Business School International
Кампус Денне навчання 12 місяці інформація Іспанія Мадрид

Майстер в Supply Chain Management ЕАЕ дозволяє учасникам успішно розвивати позиції в області операцій, а також забезпечує професійну гнучкість, необхідну, щоб впоратися з гарантіями в області закупівель, планування, виробництва, логістики та дистрибуції. Це програма, призначена для підвищення вашій кар'єрі до максимального рівня розвитку.

Магістр державних політик та адміністрації

Free University of Bozen-Bolzano
Кампус Денне навчання 2 років Жовтень 2019 Італія Больцано

Чи хотіли б ви побудувати набір професійних навичок, щоб сприяти своїй громаді? Чи зацікавлені ви в роботі на державній службі, для вашої місцевої влади чи вдосконаленні державних служб на міжнародному рівні? Чи хотіли б ви навчатися за тримовною програмою з сильною міжнародною орієнтацією?

Магістерські програми в області КСВ та сталого розвитку лідерства, в Німеччині повним часу і відстані

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 15 місяці Жовтень 2019 Німеччина Берлін

Студенти отримують доступ до міждисциплінарних навчальних класів та онлайн і оффлайн. Студенти проходять різні семінари. Ми використовуємо онлайн-дослідження за допомогою електронного навчання, вебінари і MOOCs. Мета для студентів, щоб розвивати свої знання та навички в корпоративної соціальної відповідальності, ділової етики, стійкість, соціальне підприємництво та соціальних інновацій. Дослідження, проведені у вищевказаних областях дозволить студентам bredar свої знання в різних областях досліджень, де вони можуть отримати поняття та інструменти для практичного застосування в галузі сталого розвитку та КСВ проектів. Крім того, студенти міжнародний досвід і кращі можливості для кар'єрного зростання по всій Європі.

Ступінь магістра управління людськими ресурсами

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 12 - 18 місяці Травень 2020 Іспанія Мадрид + 2 більше

Магістр з управління людськими ресурсами, на додаток до підготовки вас в якості лідера і фахівця в управлінні людського капіталу і навчання, щоб дати глобальні рішення для потреб набору і утримання персоналу, potencialises вашу біографію і експоненціально збільшує ваші шанси на введення і поліпшення праці

Майстер в соціології організацій і державного управління

Latvia University of Life Sciences and Technologies
Кампус Денне навчання 2 років Відкритий конкурс Латвія Єлгава

Поточні економічні тенденції в Латвії та Європі виділити необхідність висококваліфікованих фахівців і дослідників в галузі економіки, управління і соціологічних досліджень.

Магістр управління персоналом

Instituto de Estudios Cajasol
Кампус Денне навчання 9 місяці інформація Іспанія Севілья

Магістр управління людськими ресурсами виділяється своєю винятково практичною природою, орієнтованою більше на передачу простих теоретичних знань, їх реалізацію та на розвиток у студента професійних навичок керівництва та організації необхідного відділу в будь-якій компанії як і людські ресурси.

Магістр Логістики та управління ланцюгами поставок

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance
Кампус Денне навчання 10 місяці Вересень 2020 Люксембург Місто Люксембург

Ви зацікавлені в отриманні навичок у нинішній актуальній темі цифрового ланцюжка постачання, методів моделювання

Глобальний Виконавчий Магістр Управління Операціями та Постановами (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Кампус Заочне навчання 12 місяці інформація Італія Мілан Іспанія Барселона Китай Пекін + 4 більше

Глобальний виконавчий майстер з управління операціями та управління ланцюгами постачання (GEMOS) - це дванадцятимісячна програма, яка навчається на кампусі у двох європейських школах, MIP Politecnico di Milano в Мілані (Італія) та Бізнес-школа EADA в Барселоні (Іспанія), з однією спеціальний Міжнародний тиждень в Пекінському університеті Цзяотун в Китаї. Курс має на меті ознайомити працюючих керівників з ключовими елементами та теоріями сучасних операцій та управління ланцюгами поставок.

ма в управлінні людськими ресурсами (18 місяців)

London School Of International Business - LSIB
Онлайн Денне навчання 10 місяці Відкритий конкурс Великобританія Лондон Великобританія Інтернет + 1 більше

Наша магістерська програма управління людськими ресурсами високо цінується і має міжнародну репутацію за якість. Програма призначена для тих, хто хоче продовжити кар'єру старших рівня в галузі управління людськими ресурсами (HRM) і охоплює основні навички для професійного розвитку і майбутньої кар'єри.

Executive Master of Public Administration

Hertie School
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація Німеччина Берлін + 1 більше

The Hertie School’s Executive Master of Public Administration is tailored to the busy schedules of working professionals, equipping them with cutting-edge knowledge and tools to lead teams and organisations, shape decision-making and manage change in the workplace.