MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Aguascalientes тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Мексика є одним з найпопулярніших туристичних країн на планеті. У країні тропічних і помірних зон дає студентам найкращий час тут. Якщо ви хочете вчитися на Ваш курс в Національному автономному університеті Мексики, це буде блискуче життя з набагато розваг в країні.

Один з найбільш густонаселених міст Мексики, Aguscalientes відомий своїми міжнародними університетами. Освітні установи, такі як Автономного університету Агуаскальєнтес де пов'язані з різними міжнародними університетами, і вони відомі своєю красивою кампусів.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Aguascalientes. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Aguascalientes прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Aguascalientes Filter

MBA

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Кампус Денне навчання 4 - 5 семестри Липень 2019 Мехіко Aguascalientes

Програма пропонує три області спеціалізації: менеджмент організацій, фінансів і маркетингу, триває протягом 2-х років і 2,5 року, включаючи отримання ступеня.