Filter
Програми магістратури
Мехіко Aguascalientes Aguascalientes Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Aguascalientes тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Мексика, офіційно Мексиканських Сполучених Штатів, є федеральна конституційна республіка в Північній Америці. Робочий може знадобитися робоча віза, яку важко отримати, якщо ви просто хочете позаштатної протягом короткого часу. Велика частина фінансованих державою університетів по містах мера (столиця штату) мають короткострокові курси з історії, гастрономії та культурної тематики, більшість з них майже безкоштовно.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Aguascalientes. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Aguascalientes прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Aguascalientes

Ступеня
Місце знаходження
Мехіко
Aguascalientes
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Програма пропонує три області спеціалізації: менеджмент організацій, фінансів і маркетингу, триває протягом 2-х років і 2,5 року, включаючи отримання ступеня. ... [+]

Програма пропонує три області спеціалізації: менеджмент організацій, фінансів і маркетингу, триває протягом 2-х років і 2,5 року, включаючи отримання ступеня.

Розробка програми пропонує гнучку структуру навчальної програми, яка дозволяє студентам брати факультативи в межах або за межами установи, вибравши область інтересу 3 пропонованої програми наводяться переважно залишається в бізнесі. Студент матиме наставник, який буде організовувати, планувати, здійснювати і контролювати розвиток студентської академічної підготовки і робочу адресу заголовка, тому мета і пропонований навчальний план в профілі випускників забезпечуються.... [-]

Мехіко Aguascalientes
Липень 2019
іспанська
Денне навчання
4 - 5 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою