MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Kuala Lumpur тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Якщо вам потрібно найкраще дослідження навколишнього середовища в Азії, зареєструється в системі вищої освіти в Малайзії.Це країна з багатою культурою і величезною діяльності, щоб залишити вас розважали і розслабленою, як ви вчилися в країні

Університетів у столиці Малайзії відомі своєю приналежності з різними міжнародними університетами і хороший рейтинг. Це робить отримання міжнародної вищої освіти і дешевше і краще. Він має деякі гідні університетів, таких як Університет і Університет Малайзії Куала-Лумпурі.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Kuala Lumpur. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Kuala Lumpur прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Kuala Lumpur Filter

Майстер управління людськими ресурсами

Asia e University
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 18 - 20 місяці Січень 2020 Малайзія Kuala Lumpur

У високо конкурентному середовищі сучасного бізнесу, ролі та обов'язки фахівців HRM має дуже важливе значення для успіху підприємства або організації.HRM фахівці повинні знати останні