Filter
Програми магістратури
Малайзія Kuala Lumpur Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Kuala Lumpur тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Якщо вам потрібно найкраще дослідження навколишнього середовища в Азії, зареєструється в системі вищої освіти в Малайзії.Це країна з багатою культурою і величезною діяльності, щоб залишити вас розважали і розслабленою, як ви вчилися в країні

Університетів у столиці Малайзії відомі своєю приналежності з різними міжнародними університетами і хороший рейтинг. Це робить отримання міжнародної вищої освіти і дешевше і краще. Він має деякі гідні університетів, таких як Університет і Університет Малайзії Куала-Лумпурі.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Kuala Lumpur. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Kuala Lumpur прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Kuala Lumpur

Інші варіанти в цій галузі знання:
Asia e University

У високо конкурентному середовищі сучасного бізнесу, ролі та обов'язки фахівців HRM має дуже важливе значення для успіху підприємства або організації.HRM фахівці пови ... [+]

Майстер з управління людськими ресурсами У високо конкурентному середовищі сучасного бізнесу, ролі та обов'язки фахівців HRM має дуже важливе значення для успіху підприємства або організації. HRM фахівці повинні знати останні проблеми, тенденції, законодавства і передової практики, які будуть мати вплив на HR і управління питаннями.

AEU Магістр HRM забезпечує управління людськими ресурсами фахівців з навичками та повноваження взяти на себе управління позиціями. У програмі пропонується на основі неповного робочого дня, ідеально підходить для зайнятих працюють дорослих шукати додаткові переваги для своїх поточних резюме з освітою. ... [-]

Малайзія Kuala Lumpur
Січень 2020
Заочне навчання
18 - 20 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою