Filter
Програми магістратури
Малайзія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Адміністративні дослідження Малайзія - Магістерські програми

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Малайзія є федеральним конституційна монархія в Південно-Східній Азії. Вона складається з тринадцяти штатів і трьох федеральних територій і має загальну суші з 329847 квадратних кілометрів, розділених Південно-Китайським морем на два аналогічні розмірів регіонах півострова Малайзія та Малайзії Борнео.

Пошук Магістерських програм: Адміністративні дослідження, Малайзія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Адміністративні дослідження, Малайзія

Malaysia University of Science and Technology

Магістра в галузі транспорту ... [+]

Магістра в галузі транспорту

Кожна людина та кожна промисловість у світі перебувають під впливом транспорту та логістики та залежать від них. Отже, у цьому захоплюючому, швидко розвивається та постійно мінливому секторі існує безліч різноманітних кар'єри. Люди, які працюють у сфері транспорту та логістики, постійно тримаються на своїх пальцях. Індустрія повинна бути гнучкою, щоб врахувати вплив громадської думки, урядових рішень та факторів навколишнього середовища.... [-]

Малайзія Petaling Jaya
Січень 2020
англійська
Денне навчання
18 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Asia e University

У високо конкурентному середовищі сучасного бізнесу, ролі та обов'язки фахівців HRM має дуже важливе значення для успіху підприємства або організації.HRM фахівці пови ... [+]

Майстер з управління людськими ресурсами У високо конкурентному середовищі сучасного бізнесу, ролі та обов'язки фахівців HRM має дуже важливе значення для успіху підприємства або організації. HRM фахівці повинні знати останні проблеми, тенденції, законодавства і передової практики, які будуть мати вплив на HR і управління питаннями.

AEU Магістр HRM забезпечує управління людськими ресурсами фахівців з навичками та повноваження взяти на себе управління позиціями. У програмі пропонується на основі неповного робочого дня, ідеально підходить для зайнятих працюють дорослих шукати додаткові переваги для своїх поточних резюме з освітою. ... [-]

Малайзія Kuala Lumpur
Січень 2020
Заочне навчання
18 - 20 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою