Filter
Програми магістратури
Люксембург Luxembourg City Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Luxembourg City тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Люксембург, офіційно Велике Герцогство Люксембург, має виходу до моря країна в Західній Європі, межує з Бельгією, Францією та Німеччиною.

Люксембург є невеликим містом і столицею Великого Герцогства Люксембург. Місто є центром освіти, як це має багато відомих навчальних закладів, таких як Університет Люксембурга.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Luxembourg City. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Luxembourg City прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Luxembourg City

Ступеня
Місце знаходження
Люксембург
Luxembourg City
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Ви зацікавлені в отриманні навичок у нинішній актуальній темі цифрового ланцюжка постачання, методів моделювання ... [+]

Про

Ви зацікавлені в отриманні навичок у нинішній актуальній темі цифрового ланцюжка постачання, методів моделювання

Магістр Логістики та Управління ланцюгами постачання Університету Люксембургу у співпраці з Массачусетським технологічним центром транспорту та логістики (MIT CTL) - для вас!

Навіщо вивчати логістику та управління ланцюгами постачання на LCL?Різноманітні можливості для наукових досліджень, а також можливості кар'єрного росту для випускників, що пропонуються Люксембургом - великим європейським і міжнародним фінансовим центром і домом для багатьох штаб-квартир і логістичних фірм.Зосередьтеся на логістиці, ланцюжку постачання та фінансах з точки зору Люксембургу.Зосередьтеся на аналітичному вирішенні проблем та управлінських навичках управління ланцюгами поставок.Досвід успішного навчального плану з управління ланцюгами поставок MIT.Скористайтеся мережею MIT Global Supply Chain та Logistics Excellence (SCALE).Приєднуйтесь до міждисциплінарного середовища на факультеті права, економіки та фінансів.Мультикультурне середовище та тіло класу, що сприяє підходу до командної роботи.Індивідуальний нагляд заохочує активну участь студентів.... [-]
Люксембург Luxembourg City
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою