MBA-MAGISTRATURA.COM

Магістерські програми Адміністративні дослідження Литва - Магістерські програми

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Литви, офіційно Республіка Литва є країною, в Північній Європі, найбільший з трьох країн Балтії. Він розташований вздовж південно-східного узбережжя Балтійського моря, на схід від Швеції і Данії. Більше 90% литовців говорять хоча б однією іноземною мовою, а половина населення говорить на двох іноземних мовах, в основному, російська та англійська.

Пошук Магістерських програм: Адміністративні дослідження, Литва. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

3 Результати в Адміністративні дослідження, Литва Filter

Ступінь магістра в галузі майбутньої передбачення і стратегічного управління

Kazimieras Simonavicius University
Кампус Заочне навчання 18 місяці Вересень 2020 Литва Вільнюс

Майбутній Форсайт і стратегічне управління є першим освітня програма майбутніх досліджень в Литві. Програма поєднує в собі міждисциплінарності, взаємодоповнюваність і інтегральну універсальності відповідних компетенцій, які створюють можливості для більш повної інтеграції в постійно мінливому ринку праці: методологія ідеї викладається, які можуть бути застосовані до різних областей і на різних рівнях, направляючи ці здібності до стратегічних моделювання соціальних, економічних, політичних, культурних і технологічних процесів, а також формування майбутнього суспільства знань.

Магістр державного управління

Mykolas Romeris University
Кампус Денне навчання 3 семестри інформація Литва Вільнюс

Метою Програми вивчення державної адміністрації є підготовка фахівців, здатних виконувати управлінську / адміністративну роботу в державних та приватних секторах (які займаються громадські організації), здатних виявляти, аналізувати та вирішувати проблеми, пов'язані з характером організаційного та кадрового управління , економіка та послуги державного сектору, стратегічне управління та інновації у державному управлінні.

Магістр управління логістикою

Mykolas Romeris University
Кампус Денне навчання 3 семестри інформація Литва Вільнюс

Метою навчальної програми логістичного менеджменту є підготовка висококваліфікованих фахівців, які зможуть ефективно управляти логістичними компаніями або підрозділами у глобальному конкурентному середовищі, використовуючи найновіші методи аналізу, управління та вдосконалення логістичних процесів.