MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Vilnius тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Литовська Республіка є офіційною назвою країни. Він знаходиться в північній частині Європи. Литва цінує науку і технології в своїй системі освіти високо. Він має основні аспекти первинного, вторинного та третинного рівнів освіти. Литва іншої провідної країни у наданні мистецтва, науки, техніки, а також технологічних курсів. Литва зіткнулася з низкою проблем у сфері вищої освіти в останні роки, що призвело до створення 20 університетів для підвищення його доступності.

Будучи найбільшим містом і столицею Литви, Вільнюс прагне побудувати світле майбутнє освітньої. Місто сильно заповнений якості освітніх установ, таких як Вільнюського університету, університету Міколаса Ромеріса і Вільнюського технічного університету.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Vilnius. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Vilnius прямо тут!

3 Результати в Адміністративні дослідження, Vilnius Filter

Ступінь магістра в галузі майбутньої передбачення і стратегічного управління

Kazimieras Simonavicius University
Кампус Заочне навчання 18 місяці Вересень 2019 Литва Vilnius

Майбутній Форсайт і стратегічне управління є першим освітня програма майбутніх досліджень в Литві. Програма поєднує в собі міждисциплінарності, взаємодоповнюваність і інтегральну універсальності відповідних компетенцій, які створюють можливості для більш повної інтеграції в постійно мінливому ринку праці: методологія ідеї викладається, які можуть бути застосовані до різних областей і на різних рівнях, направляючи ці здібності до стратегічних моделювання соціальних, економічних, політичних, культурних і технологічних процесів, а також формування майбутнього суспільства знань.

Магістр державного управління

Mykolas Romeris University
Кампус Денне навчання 3 семестри Вересень 2019 Литва Vilnius

Метою Програми вивчення державної адміністрації є підготовка фахівців, здатних виконувати управлінську / адміністративну роботу в державних та приватних секторах (які займаються громадські організації), здатних виявляти, аналізувати та вирішувати проблеми, пов'язані з характером організаційного та кадрового управління , економіка та послуги державного сектору, стратегічне управління та інновації у державному управлінні.

Магістр управління логістикою

Mykolas Romeris University
Кампус Денне навчання 3 семестри Вересень 2019 Литва Vilnius

Метою навчальної програми логістичного менеджменту є підготовка висококваліфікованих фахівців, які зможуть ефективно управляти логістичними компаніями або підрозділами у глобальному конкурентному середовищі, використовуючи найновіші методи аналізу, управління та вдосконалення логістичних процесів.