Filter
Програми магістратури
Латвія Jelgava Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Jelgava тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Латвії, офіційно Латвійської Республіки, є країною, в Балтійському регіоні Північної Європи. Вона межує на півночі з Естонією, на півдні з Литвою, на сході межує з Росією, а на південний схід Білорусі. Латиші прибалтійських народів, культурно пов'язані з литовцями. Капітал Ризі, яка є домом для Латвійського університету з більш ніж 23 000 учнів.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Jelgava. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Jelgava прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Jelgava

Ступеня
Місце знаходження
Латвія
Jelgava
Тип навчання
Форма навчання
Latvia University of Life Sciences and Technologies

Поточні економічні тенденції в Латвії та Європі виділити необхідність висококваліфікованих фахівців і дослідників в галузі економіки, управління і соціологічних досліджен ... [+]

Магістерські програми Адміністративні дослідження Jelgava.

Нинішні економічні тенденції в Латвії та Європі підкреслюють необхідність висококваліфікованих фахівців і дослідників в області економіки, менеджменту і соціологічних досліджень, які можуть працювати в інноваційних підприємствах і в установах. Магістерська програма "Соціологія організацій та державного управління" пропонується факультетом економіки та соціального розвитку.... [-]

Латвія Jelgava
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою