Filter
Програми магістратури
Колумбія Santa Marta Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Santa Marta тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Колумбія є по-справжньому різноманітної і унікальною країною, розташованої в північно-західній частині Південної Америки. З доброзичливими людьми, екзотичні пейзажі і космополітичних міст, Колумбії, безумовно, місце для вивчення іспанської мови.

Це жвавий місто бачив багато поліпшень у своїх системах освіти в останні роки. Завдяки своїй продуктивності, вона привернула низка відомих вищих навчальних закладів, що призвело до припливу студентів в області.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Santa Marta. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Santa Marta прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Santa Marta

Ступеня
Місце знаходження
Колумбія
Santa Marta
Тип навчання
Форма навчання
Universidad Sergio Arboleda

Колумбійські компанії в даний час конкурує з «Компанії світового класу», з високими стандартами для інновацій, продуктивності та якості своєї продукції та / або послуг, я ... [+]

Майстер в області виробництва та операцій Колумбійські компанії в даний час конкурує з «Компанії світового класу», з високими стандартами для інновацій, продуктивності та якості своєї продукції та / або послуг, які необхідно сформувати стратегію, щоб закрити розрив досягти досконалості в всіх секторів економіки, в яких вони хочуть брати участь. Організації розуміють важливість підготовки професійних кадрів на знаннях та адаптації нових методик у виробництві та операціях, які мають вирішальне значення сьогодні з урахуванням високого рівня конкуренції та збільшення ресурсів. Областях виробництва і операції були модернізацію своїх методів, управління та технології, прагнучи оптимізувати продуктивність, підвищення ефективності, результативності та гнучкості виробничих систем та постачання операцій та поширення по всій країні і на міжнародному рівні. Нездатність розробити, з високою якістю, компаній у регіоні продовжуватимуть втрачати свою частку на ринку до транснаціональних корпорацій та імпорту промислових товарів, що поставляються, своєчасно і дуже низькі ціни. Через це Серхіо Арболеда університету розробила магістерську програму в галузі виробництва та операцій підготовки людських ресурсів з високим рівнем знань та управління, в змозі досягти конкурентоспроможних компаній з інноваційними продуктами і послугами, які генерують більш високою доданою вартістю . Виробництво Майстер і операції конкретних цілей проектування та управління виробничими системами та операціями і національні мережі і міжнародного виробництва, для якого ми розробили навчальну програму, яка включає в себе технологію для моделювання та симуляції, підвищення кваліфікації в галузі логістики і якості, а також області топ-менеджменту в глобальному контексті. Все це доповнюється розвитком дослідницького проекту, для якого диктують дослідні лабораторії і має інфраструктуру, необхідну для підтримки студентів, щоб розвинутися. Акцент у процесі... [-]

Колумбія Bogotá Santa Marta
Січень 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою