$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Медельїн тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізне… Детальніше

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Колумбія є по-справжньому різноманітної і унікальною країною, розташованої в північно-західній частині Південної Америки. З доброзичливими людьми, екзотичні пейзажі і космополітичних міст, Колумбії, безумовно, місце для вивчення іспанської мови.

Це добре побудований місто є домом для ряду коледжів і університетів. Студенти з усієї країни стікалися це місто і вступив до вищих навчальних закладів доступні. Це місце, де можна швидко адаптуватися перебування, отже, чому багато студентів воліють приєднатися до установ в цьому місті.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Медельїн. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Медельїн прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Колумбії
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
ESUMER University Institution
Медельїн, Колумбія

Магістр з комплексної логістики - це програма з поглибленим підвищенням кваліфікації з управління та фокусом на консалтингу. Він призначений для розвитку компетенції щодо втру ... +

Магістр з комплексної логістики - це програма з поглибленим підвищенням кваліфікації з управління та фокусом на консалтингу. Він призначений для розвитку компетенції щодо втручання логістичних процесів в організації на національному та міжнародному рівнях. Випускник магістра з інтегральної логістики зможе діагностувати та втручатися в логістичні процеси організацій на національному та міжнародному рівнях з метою досягнення позиціонування та конкурентоспроможності, оптимізації ресурсів ланцюга поставок, шляхом колективної побудови світових логістичні стратегії класу. -
Магістратура
Spanish (Colombia)
Кампус