Filter
Програми магістратури
Колумбія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Адміністративні дослідження Колумбія - Магістерські програми

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Колумбія є по-справжньому різноманітної і унікальною країною, розташованої в північно-західній частині Південної Америки. З доброзичливими людьми, екзотичні пейзажі і космополітичних міст, Колумбії, безумовно, місце для вивчення іспанської мови.

Пошук Магістерських програм: Адміністративні дослідження, Колумбія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Колумбія

Ступеня
Місце знаходження
Колумбія
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Universidad Sergio Arboleda

Колумбійські компанії в даний час конкурує з «Компанії світового класу», з високими стандартами для інновацій, продуктивності та якості своєї продукції та / або послуг, я ... [+]

Майстер в області виробництва та операцій Колумбійські компанії в даний час конкурує з «Компанії світового класу», з високими стандартами для інновацій, продуктивності та якості своєї продукції та / або послуг, які необхідно сформувати стратегію, щоб закрити розрив досягти досконалості в всіх секторів економіки, в яких вони хочуть брати участь. Організації розуміють важливість підготовки професійних кадрів на знаннях та адаптації нових методик у виробництві та операціях, які мають вирішальне значення сьогодні з урахуванням високого рівня конкуренції та збільшення ресурсів. Областях виробництва і операції були модернізацію своїх методів, управління та технології, прагнучи оптимізувати продуктивність, підвищення ефективності, результативності та гнучкості виробничих систем та постачання операцій та поширення по всій країні і на міжнародному рівні. Нездатність розробити, з високою якістю, компаній у регіоні продовжуватимуть втрачати свою частку на ринку до транснаціональних корпорацій та імпорту промислових товарів, що поставляються, своєчасно і дуже низькі ціни. Через це Серхіо Арболеда університету розробила магістерську програму в галузі виробництва та операцій підготовки людських ресурсів з високим рівнем знань та управління, в змозі досягти конкурентоспроможних компаній з інноваційними продуктами і послугами, які генерують більш високою доданою вартістю . Виробництво Майстер і операції конкретних цілей проектування та управління виробничими системами та операціями і національні мережі і міжнародного виробництва, для якого ми розробили навчальну програму, яка включає в себе технологію для моделювання та симуляції, підвищення кваліфікації в галузі логістики і якості, а також області топ-менеджменту в глобальному контексті. Все це доповнюється розвитком дослідницького проекту, для якого диктують дослідні лабораторії і має інфраструктуру, необхідну для підтримки студентів, щоб розвинутися. Акцент у процесі... [-]

Колумбія Bogotá Santa Marta
Січень 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою