Filter
Програми магістратури
Китай Liaoning Liaoning Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Liaoning тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Освіта в Китаї більш високою протягом декількох років був визнаний як один з кращих серед азіатських країн. Ця країна має більше 150 державних і приватних університетів належить розподілу по всіх провінціях Китаю. Вища освіта дослідження, засновані.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Liaoning. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Liaoning прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Liaoning

Ступеня
Місце знаходження
Китай
Liaoning
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Dalian Maritime University

Розвивайте студентів повинна бути адаптована до необхідності наукового прогресу і соціального розвитку, освоїти солідний теоретичний фундамент та методичну спеціальних зн ... [+]

Вирощування Мета: Розвивайте студентів повинна бути адаптована до необхідності наукового прогресу і соціального розвитку, освоїти солідний теоретичний фундамент та методичну спеціальних знань, щоб знати рівень досліджень і розвитку напрямку Логістика Інжиніринг і управління і межі цієї області у себе вдома і за кордоном, щоб бути в змозі робити наукові дослідження та зобов'язання незалежно спеціалізованої технічної роботи, щоб використовувати китайську мову вміло, щоб бути фізично і психічно здоровим.... [-]

Китай Dalian
Вересень 2019
англійська,китайський
Денне навчання
30 - 60 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою