Filter
Програми магістратури
Канада Ontario Ottawa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Ottawa тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Канадці надаємо великого значення навчанню і розробили першокласну освіту системи з високими стандартами. Мало того, що Канада забезпечити безпечну, чисте довкілля, але вона була незмінно визнається одним з кращих місць в світі для життя з точки зору якості життя ООН.

Оттави визнаний одним з найбільш освічених міст в Канаді. Майже половина населення закінчив різних університетах і коледжах. Основними вищого навчального закладу-Університет Оттави і Університету Карлтона сприяв цьому як безпосередньо, так і побічно.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Ottawa. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Ottawa прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Ottawa

Ступеня
Місце знаходження
Канада
Ontario
Ottawa
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Telfer School of Management, University of Ottawa

Протягом більше 40 років, Університет Оттави програми МВС в Телфер школі управління, обладнаних Канади майбутніх керівників охорони здоров'я з знання і навички для до ... [+]

Протягом більше 40 років, Університет МВС програмі Оттаві у Телфер школі управління, обладнаних Канади майбутніх керівників охорони здоров'я з знання і навички для досягнення успіху в цій складній області. Життєво важлива частина здоров'я в громаді цієї країни, програма узгоджена з Телфер Школі менеджменту при Університеті Оттави і відомий працівники охорони здоров'я на всій території Канади за його чітке зобов'язання забезпечити здоров'я завтрашнього адміністраторів догляду з твердою заземлення в бізнесі принципи управління. фокусі програми з управління бізнесом у поєднанні з його зв'язку з лідерами в області охорони здоров'я наук Канади і політичними колами створюється багата середовище навчання і надає студентам комплексну підготовку необхідних керівникам медичної допомоги зараз і в майбутньому. ... [-]

Канада Ottawa
інформація
Денне навчання
Заочне навчання
15 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою