MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Harare тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Зімбабве, офіційно Республіка Зімбабве, має виходу до моря країна, розташована в південній частині Африки, між Замбезі і Лімпопо річок.

Хараре є столицею і найбільшим містом Зімбабве. Це місто є сучасним шедевром є побудований на торгівлю тютюном, кукурудза, бавовна, фрукти, і золото. Сьогодні місто є культурним центром, що є домом для деяких з найпрестижніших університетів країни.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Harare. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Harare прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Harare Filter

Магістри державного управління (MPA)

Esami Business School
Кампус 2 років Вересень 2019 Танзанія Arusha Кенія Nairobi Dar es Salaam Замбія Lusaka Уганда Kampala Намібія Windhoek Свазіланд Mbabane Зімбабве Harare Мозамбік Maputo Малаві Lilongwe + 16 більше

Вечірня програма MPA спеціально розроблена для керівників, що працюють у державному секторі. Вона передбачає розвиток молодших і старших менеджерів, які є частиною плану перенаправлення виконавчого керівництва. Програми MPA пропонуються вечорами з 17:00 до 22:00. Заняття проводяться від двох до трьох тижнів кожні два з половиною до трьох місяців.