Filter
Програми магістратури
Гонконг Kowloon Tong Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Kowloon Tong тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Гонконг є одним з двох спеціальних адміністративних районів People 'Китайська Народна Республіка, інший Макао.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Kowloon Tong. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Kowloon Tong прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Kowloon Tong

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

Ця програма надає можливість випускникам мати необхідні знання, навички та компетенції у сфері людських ресурсів, щоб сприяти підвищенню кваліфікації в управлінні та розв ... [+]

Ця програма надає можливість випускникам мати необхідні знання, навички та компетенції у сфері людських ресурсів, щоб сприяти підвищенню кваліфікації в управлінні та розвитку талантів. З подвійним акцентом на теорії та практиці, ця програма призначена для молодих випускників, практикуючих професіоналів з HR та лінійних менеджерів, які шукають вищу освіту в HRM.

Веб-сайт: href = "https://bus.hkbu.edu.hk/uk/mhrm/main/Index... [-]

Гонконг Kowloon Tong
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою