MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Hong Kong тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Гонконг є одним з двох спеціальних адміністративних районів People 'Китайська Народна Республіка, інший Макао.

Гонконг є одним з найбільш густонаселених міст світу з населенням більше 7000000. Відомий своєю легендарною горизонт, який визначає місто, він має експансивної природної гаванню і займає, як найбільш вертикальний місто в світі. Він має кілька надійних інститутів.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Hong Kong. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Hong Kong прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Hong Kong Filter

Магістр в області промислової інженерії та аналізу рішень (Концентрація енергетичних технологій)

The Hong Kong University of Science and Technology
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 4 років Вересень 2019 Гонконг Hong Kong + 1 більше

Міждисциплінарна аспірантська програма досліджень енергетичних технологій в Школі інженерії при The Hong Kong University of Science and Technology забезпечує довготривалу підтримку наших поточних навчальних тренінгів та швидкоплинніших досліджень у галузі технологій в цілому. MPhil зосереджується на зміцненні знань студентів у вибраній зоні концентрації, а також на тренінгу для інженерних досліджень та розробок.

Магістра в галузі промислової інженерії та аналізу рішень

The Hong Kong University of Science and Technology
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 4 років Вересень 2019 Гонконг Hong Kong + 1 більше

MPhil зосереджується на зміцненні знань студентів у вибраній зоні концентрації, а також на тренінгу для інженерних досліджень та розробок. Програма дуже підходить для тих людей, які прагнуть зайняти провідну технічну роль у бізнесових організаціях із високою доданою вартістю.