MBA-MAGISTRATURA.COM

Магістерські програми Адміністративні дослідження Великобританія - Магістерські програми

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Пошук Магістерських програм: Адміністративні дослідження, Великобританія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

10 Результати в Адміністративні дослідження, Великобританія Filter

Виконавчі майстра в організаційних змінах

Ashridge Executive Education
Кампус Заочне навчання 2 років інформація Великобританія Лондон

Змінити агенти стикаються з летючий перебоїв в світі. Це забезпечує ризики для багатьох і можливостей для тих, хто може відчувати, захопити і адаптуватися ефективно. Багато практикуючих зміни усвідомили, що зміни та інновації є переважно соціально-технологічне явище, і що стандартні підходи не працюють тому в своїх організаціях.

Магістр державного управління MPA / PGDip

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Кампус Денне навчання Заочне навчання 9 - 24 місяці інформація Великобританія Ноттінгем + 1 більше

Цей курс фокусується на критичних питаннях та ключових досягненнях, пов'язаних із державним управлінням, такими як лідерство, стратегія, продуктивність та управління людськими ресурсами.

Майстер управління людськими ресурсами

London Graduate School of Management
Кампус Денне навчання 18 місяці Серпень 2020 Великобританія Лондон

Ця програма покликана забезпечити студентів з основними навиками в управлінні людськими ресурсами в міжнародному контексті. Він призначений для студентів, які зацікавлені у всіх аспектах управління робочою силою.

Майстер управління людськими ресурсами

Millennium City Academy
Кампус Денне навчання 18 місяці Серпень 2020 Великобританія Лондон

Ця програма спрямована на надання студентам основні навички в галузі управління людськими ресурсами в міжнародному контексті. Він призначений для студентів, які зацікавлені в усіх аспектах управління робочою силою.

майстер в управлінні людьми і розвитку

Middlesex University London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 12 - 24 місяці Серпень 2020 Великобританія Лондон Великобританія Інтернет + 2 більше

Зосередження уваги на таких областях, як стратегія, люди, управління ресурсами нагороди, трудові відносини і керівництва, це МА призначений для розробки недавніх випускників та тих, на ранніх етапах своєї кар'єри, які хочуть заглибитися в області та підвищення кар'єрного росту.

MLitt в управлінні людськими ресурсами

University of St Andrews
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Великобританія Сент-Ендрюс

Магістр з управління людськими ресурсами (MLitt) забезпечує комплексний підхід до управління найбільш цінними та цінними активами організації - людьми, які працюють там, які індивідуально і колективно сприяють досягненню її цілей.

Магістр державного управління

Manchester Metropolitan University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Вересень 2020 Великобританія Манчестер + 1 більше

Державне управління лежить в основі наших політичних систем, а результати політики є ключовим способом взаємодії з соціальним та політичним середовищем. Цей курс забезпечує розуміння передачі політики між державами у міжнародному співтоваристві та формування рамок міжнародних організацій, а також врахування історичних та культурних причин, через які залишаються значні відмінності в політичних траєкторіях, управлінні державними послугами та наданні послуг.

ма в управлінні людськими ресурсами (18 місяців)

London School Of International Business - LSIB
Онлайн Денне навчання 10 місяці Відкритий конкурс Великобританія Лондон Великобританія Інтернет + 1 більше

Наша магістерська програма управління людськими ресурсами високо цінується і має міжнародну репутацію за якість. Програма призначена для тих, хто хоче продовжити кар'єру старших рівня в галузі управління людськими ресурсами (HRM) і охоплює основні навички для професійного розвитку і майбутньої кар'єри.

MPA - магістр державного управління

Unicaf University (ZM)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Кіпр Ларнака США Нью-Йорк Греція Афіни Румунія Бухарест Великобританія Лондон Єгипет Каїр Гана Аккра Малаві Лілонгве Маврикій Порт-Луї Кенія Найробі Нігерія Лагос Сомалія Могадішу Замбія Лусака Йорданія Ірбід Кіпр Інтернет + 28 більше

МПА призначений для розвитку фахівців у державному секторі, які усвідомлюють все більш складні проблеми, що формують політику та проекти на місцевому та національному рівнях, а також мають необхідні аналітичні та управлінські навички, щоб застосовувати свої знання до реальних ситуацій.

Інтернет-майстри державного управління

University of Birmingham Online
Онлайн Заочне навчання 30 місяці Березень 2020 Великобританія Великобританія Інтернет

Проведіть позитивні зміни, вивчіть новітнє міжнародне мислення і освоїти унікальну стратегію державного сектору зі 100% Інтернет-магістрами державного управління університету Бірмінгема.