Filter
Програми магістратури
Великобританія Scotland Saint Andrews Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Saint Andrews тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Сент-Ендрюс знаходиться в Шотландії і відома як батьківщина гольфу. Однією з п'ятнадцяти шотландських університетів, Університету Сент-Ендрюс знаходиться там. Це також найстаріший шотландський університет, заснований в 1410 році.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Saint Andrews. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Saint Andrews прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Saint Andrews

Ступеня
Місце знаходження
Великобританія
Scotland
Saint Andrews
Тип навчання
Форма навчання
University of St Andrews

Магістр з управління людськими ресурсами (MLitt) забезпечує комплексний підхід до управління найбільш цінними та цінними активами організації - людьми, які працюють там, ... [+]

Магістр з управління людськими ресурсами (MLitt) забезпечує комплексний підхід до управління найбільш цінними та цінними активами організації - людьми, які працюють там, які індивідуально і колективно сприяють досягненню її цілей.

Магістр з управління людськими ресурсами є однорічною програмою, яку навчає школа менеджменту.

Основні моментиСтуденти мають можливість зробити ефективний внесок як фахівців з людських ресурсів, враховуючи складність дисципліни управління персоналом.Програма акредитована через Інститут персоналу та розвитку.Студенти мають можливість взяти участь у програмі Masters Extra (MX), яка включає в себе гостьові лекції від видатних науковців і керівників бізнесу, спеціальні сесії для підвищення можливостей розвитку кар'єри та цілого ряду корпоративних візитів.Формат навчання... [-]
Великобританія Saint Andrews
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою