Filter
Програми магістратури
Великобританія Scotland Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Scotland тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Scotland. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Scotland прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Scotland

Ступеня
Місце знаходження
Великобританія
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
University of St Andrews

Магістр з управління людськими ресурсами (MLitt) забезпечує комплексний підхід до управління найбільш цінними та цінними активами організації - людьми, які працюють там, ... [+]

Магістр з управління людськими ресурсами (MLitt) забезпечує комплексний підхід до управління найбільш цінними та цінними активами організації - людьми, які працюють там, які індивідуально і колективно сприяють досягненню її цілей.

Магістр з управління людськими ресурсами є однорічною програмою, яку навчає школа менеджменту.

Основні моментиСтуденти мають можливість зробити ефективний внесок як фахівців з людських ресурсів, враховуючи складність дисципліни управління персоналом.Програма акредитована через Інститут персоналу та розвитку.Студенти мають можливість взяти участь у програмі Masters Extra (MX), яка включає в себе гостьові лекції від видатних науковців і керівників бізнесу, спеціальні сесії для підвищення можливостей розвитку кар'єри та цілого ряду корпоративних візитів.Формат навчання... [-]
Великобританія Saint Andrews
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою