Filter
Програми магістратури
Великобританія England Nottingham Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Nottingham тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Ноттінгем відома легенда про Робін Гуда, два великих театрів і безліч музеїв і галерей. Це також є домом для двох університетів, які мають більше 60 000 студентів, 12 000 з яких є міжнародними.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Nottingham. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Nottingham прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Nottingham

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Цей курс фокусується на критичних питаннях та ключових досягненнях, пов'язаних із державним управлінням, такими як лідерство, стратегія, продуктивність та управління людс ... [+]

Огляд

Цей курс фокусується на критичних питаннях та ключових досягненнях, пов'язаних із державним управлінням, такими як лідерство, стратегія, продуктивність та управління людськими ресурсами.

Це міжнародно визнана кваліфікація та надає вам компетенції та знання для творчого управління складними політичними середовищами. Це підходить для нових випускників та тих, хто має управлінський та / або державний або третій сектор досвід роботи.... [-]

Великобританія Nottingham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
9 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою