MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Pernik тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Болгарія існує вже більше 13 століть у Європі, пов'язуючи Схід і Захід. Іноземні студенти легко вписуються в Болгарському культурному суспільстві і насолоджуватися життям, повної азарту, веселощів і творчості.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Pernik. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Pernik прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Pernik Filter

Магістр державного управління

European Polytechnical University
Кампус Денне навчання 3 семестри Жовтень 2019 Болгарія Pernik

Мета нашої нової програми "Державне управління" є підготовка висококваліфікованих фахівців для потреб державного управління відповідно до поточної адміністративної реформи і членство в Європейському Союзі.