Filter
Програми магістратури
Болгарія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Адміністративні дослідження Болгарія - Магістерські програми

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Болгарія вищої освіти надає студентам навчання кредиту, а також інших субсидованих харчуванням під час навчання у вищих навчальних закладах. Після студент завершує своє навчання, він чи вона може вступити в корпоративному світі з навичок, отриманих від вищої освіти.

Пошук Магістерських програм: Адміністративні дослідження, Болгарія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Адміністративні дослідження, Болгарія

Ступеня
Місце знаходження
Болгарія
Тип навчання
Форма навчання
L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management

Цей майстер готує студентів для зайняття експертних знань і вищих керівних посад; державні або регіональні, провінційні та муніципальні державні адміністрації; державні у ... [+]

курс

професійний

Цілі навчання

Пропозиція Francophone студентам навчання на високому рівні кар'єри в громадській діяльності, взяту в широкому сенсі цього слова.

можливості

Цей ступінь магістра готує студентів до досвіду та вищих керівних посад у державних або регіональних, провінційних та муніципальних державних адміністраціях; державні установи або установи або автономні регулюючі органи; державні, напівдержавні або приватні структури, що беруть участь у виробництві державних програм та управління державними службами; в раді виборних посадових осіб як особистих співробітників у своїх політичних кабінетах; у сфері експертизи, стратегічного консалтингу, портування проектів та комунікації впливу в рамках консалтингових фірм, що спеціалізуються на підтримці громадських рішень.... [-]

Болгарія Софія
інформація
французький
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
European Polytechnical University

Мета нашої нової програми "Державне управління" є підготовка висококваліфікованих фахівців для потреб державного управління відповідно до поточної адміністративної реформ ... [+]

Магістр державного управління

ПРИЙОМ: на документах;

ВИМОГИ: Заявники з набутою ступінь бакалавра в галузі економіки чи аналогічних програм; середню освіту, визнане в ЄС; середня оцінка диплома - Добре; документ для володіння англійською мовою.

ТЕРМІН: 1,5 навчальних роки (3 семестри).

ДИПЛОМ: Майстер в галузі державного управління

Мета нашої нової програми "Державне управління" є підготовка висококваліфікованих фахівців для потреб державного управління відповідно до поточної адміністративної реформи і членство в Європейському Союзі, застосовуючи стандарти провідних національних та міжнародних університетів.... [-]

Болгарія Перник
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою