MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Cotonou тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Бенін, розташований в Західній Африці, є домом для безлічі вищих варіантів освіти. Є 10 філій Національного університету Беніну по всій країні, а загальна кількість державних і приватних установ в сукупності становить 94.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Cotonou. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Cotonou прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Cotonou Filter

майстер в галузі державного управління (МПа)

African School of Economics
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Бенін Cotonou

MPA навчальний план ASE розроблений, щоб запропонувати освіту перевершує порівнянних програм в Беніні і регіон в цілому, показуючи суворе навчання в галузі статистики та економіки, а також на тісний зв'язок з урядом і міжнародними організаціями.