Filter
Програми магістратури
Бенін Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Адміністративні дослідження Бенін - Магістерські програми

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Бенін, розташований в Західній Африці, є домом для безлічі вищих варіантів освіти. Є 10 філій Національного університету Беніну по всій країні, а загальна кількість державних і приватних установ в сукупності становить 94.

Пошук Магістерських програм: Адміністративні дослідження, Бенін. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Бенін

Ступеня
Місце знаходження
Бенін
Тип навчання
Форма навчання
African School of Economics

MPA навчальний план ASE розроблений, щоб запропонувати освіту перевершує порівнянних програм в Беніні і регіон в цілому, показуючи суворе навчання в галузі статистики та ... [+]

Магістр державного управління (MPA)

MPA навчальний план ASE розроблений, щоб запропонувати освіту перевершує порівнянних програм в Беніні і регіон в цілому, показуючи суворе навчання в галузі статистики та економіки, а також на тісний зв'язок з урядом і міжнародними організаціями. Структура програми MPA АСЕ подібний до того, що наші програми МВА. Вона включає в себе два напрямки: державного управління та міжнародних відносин. Ця програма дозволяє студентам набути навичок в області проектування, управління та оцінки державної політики, яка сприятиме їх отримати високі позиції в державних і міжнародних організацій.... [-]

Бенін Котону
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою