MBA-MAGISTRATURA

Знайти Майстра в програмі Адміністративні дослідження в Африці тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Африка є континентом, 53 незалежних країн і багата суміш корінних народів, культур, економіки та історії. Африка є другим за величиною континент у світі.

Ступінь магістра в галузі Адміністративні дослідження в Африці. Отримати всі майстри в області інформаційних Адміністративні дослідження і зв'язатися зі школою в Африці клік!

17 Результати в Адміністративні дослідження, Африці Filter

Майстер управління людськими ресурсами

Mind Development Academy
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 4 років Відкритий конкурс Південно-Африканська Республіка Cape Town + 1 більше

Завдання програми магістра управління людськими ресурсами (MHRM) полягає у наданні студентам різноманітних професійних знань про людські ресурси та практичних застосувань у галузі управління людськими ресурсами, щоб забезпечити наявність найважливішого активу організації, здатну та ефективну в постійно змінюваному діловому середовищі.

майстер в галузі державного управління (МПа)

African School of Economics
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Бенін Cotonou

MPA навчальний план ASE розроблений, щоб запропонувати освіту перевершує порівнянних програм в Беніні і регіон в цілому, показуючи суворе навчання в галузі статистики та економіки, а також на тісний зв'язок з урядом і міжнародними організаціями.

Магістр державного управління

University of Fort Hare
Кампус Денне навчання 2 - 4 років Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Alice

Цільова група вчених і практиків в дисципліні державного управління і управління, які засновані на теоретичних / основоположних модулів в дисципліни і прагнуть проводити дослідження навколо проблеми.

Майстер в галузі управління людськими ресурсами

Université Virtuelle (UIV)
Онлайн Денне навчання 2 років Вересень 2019 Туніс Tunisia Online

Майстер експертів з управління людськими ресурсами віддалено і поїзди керівників вищої ланки в галузі управління та управління людськими ресурсами.

Майстер в галузі управління людськими ресурсами

UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT)
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Туніс Tunis

Майстер в галузі управління людськими ресурсами в якості керівників вищої ланки і фахівців в галузі управління та управління людськими ресурсами.

майстер européen LOGISTIQUE

INEAD
Онлайн 2 років Відкритий конкурс Франція France Online Бельгія Belgium Online Швейцарія Switzerland Online Люксембург Luxembourg Online Канада Canada Online Ліван Lebanon Online Французька Гвіана French Guiana Online Гваделупа (Fr.) Guadeloupe Online Мартініка (Фр.) Martinique Online Реуніон (Фр.) Reunion Online Маврикій Mauritius Online Французька Полінезія French Polynesia Online Марокко Morocco Online Туніс Tunisia Online Алжир Algeria Online ДРК Конго (Заїр) Congo DRC (Zaire) Online Китайська Республіка Конго (Браззавіль) Congo ROC (Brazzaville) Online Нігер Niger Online Сенегал Senegal Online Кот-д-Івуар Cote d'Ivoire Online Габон Gabon Online Ліхтенштейн Liechtenstein Online Мадагаскар Madagascar Online + 43 більше

Майстер Européen ** délivré пар ла EUROPEENNE Федерації Des Ecoles (Феде) - Асоціація Régie пар ле DROIT Свісс (CCS.art 60-79). Le Master Européen Est ип Diplôme européen Валіде пар l'IACBE (Міжнародна асамблея тлумачний бізнес-освіти) Qui Est ООН Organisme d'акредитацією Américain.

Майстер управління européen де RESSOURCES Humaines

INEAD
Онлайн 2 років Відкритий конкурс Франція France Online Бельгія Belgium Online Швейцарія Switzerland Online Люксембург Luxembourg Online Канада Canada Online Ліван Lebanon Online Французька Гвіана French Guiana Online Гваделупа (Fr.) Guadeloupe Online Мартініка (Фр.) Martinique Online Реуніон (Фр.) Reunion Online Маврикій Mauritius Online Французька Полінезія French Polynesia Online Туніс Tunisia Online Марокко Morocco Online Алжир Algeria Online ДРК Конго (Заїр) Congo DRC (Zaire) Online Китайська Республіка Конго (Браззавіль) Congo ROC (Brazzaville) Online Нігер Niger Online Сенегал Senegal Online Кот-д-Івуар Cote d'Ivoire Online Габон Gabon Online Ліхтенштейн Liechtenstein Online Мадагаскар Madagascar Online + 43 більше

Майстер Européen ** délivré пар ла EUROPEENNE Федерації Des Ecoles (Феде) - Асоціація Régie пар ле DROIT Свісс (CCS.art 60-79).

Майстер спеціалізується управління людськими ресурсами

Institut Africain de Management
Кампус Денне навчання 4 семестри Вересень 2019 Сенегал Dakar

Управління персоналом поступово ввів в компанії з моменту, коли все більше і більше лідерів см навичок, що належать їх співробітників, індивідуально або колективно, можуть бути джерелом конкурентної переваги. Крім того, стратегічний вибір, зроблений з можливостей, пропонованих середовищем вимагає стратегічної зміни в людських умовах.

Майстер спеціалізується транспортна логістика

Institut Africain de Management
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Сенегал Dakar

Ця програма, реалізація якого підпорядковується LMD системи та розробки програм ISO методичне репозиторію 9001 версії +2008 доступні окремо або в спільному ступеня бакалавра з UQAC. Оригінальність, узгодженості і педагогічна структура заробили акредитації Африки і Мадагаскару Рада вищої освіти (Cames) і центр передового досвіду в ЗАЕВС.

Європейський Управління людськими ресурсами Майстер

Ecole Supérieure Ouverte à Distance
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років Відкритий конкурс Франція France Online Бельгія Belgium Online Швейцарія Switzerland Online Люксембург Luxembourg Online Ліван Lebanon Online Мартініка (Фр.) Martinique Online Реуніон (Фр.) Reunion Online Гваделупа (Fr.) Guadeloupe Online Маврикій Mauritius Online Канада Canada Online Алжир Algeria Online Туніс Tunisia Online Марокко Morocco Online Французька Гвіана French Guiana Online Французька Полінезія French Polynesia Online + 29 більше

Європейський магістр спрямована в першу чергу на студентів, які закінчили диплом II (лоток 3) в галузі управління людськими ресурсами, психології, соціології або трудового права.

MCOM / MPhil в управлінні матеріально-технічного забезпечення (ий)

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 3 років Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Johannesburg + 1 більше

Ця програма на основі досліджень без будь-яких курсових робіт. Студенти та їхні керівники дослідження прийняти рішення про тему дослідження, після чого студент не слід за узгодженою дослідницької програми до завершення дисертації. Дослідження можуть бути або кількісними або якісними за своєю природою або комбінації обох. Студенти також підтримуються університетських служб статистичної підтримки в розробці опитувальника і інтерпретації даних.

MCOM / MPhil в галузі управління людськими ресурсами (ий)

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 3 років Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Johannesburg + 1 більше

Студенти повинні розвивати інтелектуальні та професійні навички, які надають їм можливість показати докази незалежної і оригінальної наукової роботи. Ця кваліфікація буде додатково надавати студенту можливість проявити компетентність в застосуванні відповідної методології дослідження, належного письмового та / або усного спілкування процесу досліджень і висновків, а також задуматися про процес дослідження і висновки.

MCOM / MPhil в трудових відносинах (ий)

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 3 років Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Johannesburg + 1 більше

Студенти повинні розвивати інтелектуальні та професійні навички, які надають їм можливість показати докази незалежної і оригінальної наукової роботи. Ця кваліфікація буде додатково надавати студенту можливість проявити компетентність в застосуванні відповідної методології дослідження і процесу досліджень і висновків.

MPhil в розвиток людських ресурсів (ий)

University of Johannesburg
Кампус Заочне навчання 2 - 3 років Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Johannesburg

Студент повинен розвивати прикладні компетенції і практичних навичок в придбанні, інтерпретації та відображення на відповідній методології дослідження, а також власне письмові та / або усне повідомлення процесу досліджень і висновків. Мета полягає в тому, щоб також гарантувати, що студент здатний відлуння на результатах досліджень. Студент повинен представити докази незалежного і оригінальних наукових робіт.

MTech в управлінні операціями (дослідження - на основі)

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Johannesburg + 1 більше

Кваліфікації спрямована на розвиток інтелектуальних і професійних навичок, а також надає студенту можливість показати докази незалежної і оригінальної наукової роботи.