MBA-MAGISTRATURA.COM

Магістерські програми Адміністративні дослідження Австралія - Магістерські програми

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Австралія є країною острова і континенту в Південній півкулі, на південному заході Тихого океану, держави-члена Співдружності.

Пошук Магістерських програм: Адміністративні дослідження, Австралія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

4 Результати в Адміністративні дослідження, Австралія Filter

Магістр державного управління

Australian National University - College Of Asia & The Pacific
Кампус Денне навчання 2 років інформація Австралія Канберра

Програма магістра державного управління призначена для майбутніх лідерів уряду, громадянського суспільства та ринкових організацій, відповідальних за дотримання суспільних інтересів. Він об'єднує теорію та практику у покращенні розуміння, знань та навичок, необхідних для управління та керівництва громадських організацій. Це робиться завдяки різноманітним аналітичним об'єктивам, які складають, направляють і інформують про складність та проблеми організації громадських дій всередині держави, ринку та громадянського суспільства.

Магістр місцевого самоврядування

University of Technology Sydney
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1.5 - 3 років Січень 2020 Австралія Сідней + 1 більше

Майстер місцевого самоврядування надає фахівцям, менеджерам та лідерам місцевого самоврядування найсучасніші знання та навички, щоб критично відображати теорію та практику. Це дозволяє їм застосувати ці знання у своїх ролях у стратегічному мисленні, плануванні та формуванні місцевих громад.

Майстер управління людськими ресурсами

University of Wollongong Faculty of Business
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1.5 років Відкритий конкурс Австралія Північний Воллонгонг Сідней + 2 більше

Майстер управління людськими ресурсами підходить для керівників та менеджерів середнього рівня, які прагнуть продовжити свою кар’єру в спеціалізованій галузі бізнесу.

Майстер ділової інформації та логістичного менеджменту

The University of Western Australia
Кампус Денне навчання Заочне навчання 18 - 24 місяці Січень 2020 Австралія Кроулі + 1 більше

Бізнес-інформація та управління логістикою поєднує дослідження з інформаційними системами, наукою про управління та системами підтримки прийняття рішень, що дає студентам змогу вивчити різні критичні проблеми в бізнесі.