MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Western Australia тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Австралія має сім з 100 кращих вузів у світі! Австралії сидить вище подібних Німеччини, Нідерландів та Японії, розміщення восьме місце в Universitas 2012 U21 Рейтинг національних систем вищої освіти.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Western Australia. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Western Australia прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Western Australia Filter

Магістр бізнес-логістики та управління інформацією

The University of Western Australia
Кампус Денне навчання Заочне навчання 18 - 24 місяці Січень 2020 Австралія Crawley + 1 більше

Бізнес-інформація та управління логістикою поєднує дослідження з інформаційними системами, наукою про управління та системами підтримки прийняття рішень, що дає студентам змогу вивчити різні критичні проблеми в бізнесі.