MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження North Wollongong тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Австралія має субсидованих вищої освіти для студентів, що навчаються ступеня бакалавра. Вони також дають кредитів і грантів для аспірантів. Вищих навчальних починається в університетському рівні ступінь докторську ступінь пропонується в будь-якій області дослідження.

Магістерські програми Адміністративні дослідження North Wollongong. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в North Wollongong прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, North Wollongong Filter

Магістр бізнесу (управління людськими ресурсами)

University of Wollongong Faculty of Business
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 років інформація Австралія North Wollongong + 1 більше

Магістр бізнесу (управління людськими ресурсами) підходить для менеджерів та середніх менеджерів, які прагнуть продовжити свою кар'єру в спеціалізованій галузі бізнесу.