MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Crawley тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Австралія має сім з 100 кращих вузів у світі! Австралії сидить вище подібних Німеччини, Нідерландів та Японії, розміщення восьме місце в Universitas 2012 U21 Рейтинг національних систем вищої освіти.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Crawley. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Crawley прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Crawley Filter

Магістр бізнес-логістики та управління інформацією

The University of Western Australia
Кампус Денне навчання Заочне навчання 18 - 24 місяці Січень 2020 Австралія Crawley + 1 більше

Бізнес-інформація та управління логістикою поєднує дослідження з інформаційними системами, наукою про управління та системами підтримки прийняття рішень, що дає студентам змогу вивчити різні критичні проблеми в бізнесі.