Filter
Програми магістратури
Австралія Australian Capital Territory Canberra Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Canberra тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Австралія має сім з 100 кращих вузів у світі! Австралії сидить вище подібних Німеччини, Нідерландів та Японії, розміщення восьме місце в Universitas 2012 U21 Рейтинг національних систем вищої освіти.

Ось де історія Австралії лежить. Ви не можете що-небудь переглядати не визнаючи статус вищої освіти в цьому місті, які в основному пропонують Університету Канберри і Австралійський національний університет.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Canberra. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Canberra прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Canberra

Ступеня
Місце знаходження
Австралія
Australian Capital Territory
Canberra
Тип навчання
Форма навчання
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Програма магістра державного управління призначена для майбутніх лідерів уряду, громадянського суспільства та ринкових організацій, відповідальних за дотримання суспільни ... [+]

Програма магістра державного управління призначена для майбутніх лідерів уряду, громадянського суспільства та ринкових організацій, відповідальних за дотримання суспільних інтересів. Він об'єднує теорію та практику у покращенні розуміння, знань та навичок, необхідних для управління та керівництва громадських організацій. Це робиться завдяки різноманітним аналітичним об'єктивам, які складають, направляють і інформують про складність та проблеми організації громадських дій всередині держави, ринку та громадянського суспільства.... [-]

Австралія Canberra
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою