Filter
Програми магістратури
Австралія Australian Capital Territory Australian Capital Territory Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Australian Capital Territory тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Австралія має сім з 100 кращих вузів у світі! Австралії сидить вище подібних Німеччини, Нідерландів та Японії, розміщення восьме місце в Universitas 2012 U21 Рейтинг національних систем вищої освіти.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Australian Capital Territory. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Australian Capital Territory прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Australian Capital Territory

Ступеня
Місце знаходження
Австралія
Australian Capital Territory
Тип навчання
Форма навчання
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Програма магістра державного управління призначена для майбутніх лідерів уряду, громадянського суспільства та ринкових організацій, відповідальних за дотримання суспільни ... [+]

Програма магістра державного управління призначена для майбутніх лідерів уряду, громадянського суспільства та ринкових організацій, відповідальних за дотримання суспільних інтересів. Він об'єднує теорію та практику у покращенні розуміння, знань та навичок, необхідних для управління та керівництва громадських організацій. Це робиться завдяки різноманітним аналітичним об'єктивам, які складають, направляють і інформують про складність та проблеми організації громадських дій всередині держави, ринку та громадянського суспільства.... [-]

Австралія Canberra
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою